Hakkımızda

Hakkımızda

Kayseri melikgazi'de bulunan ve faaliyetlerine 2015 yılından beri devam eden Angelss center güzellik salonları arasında kısa sürede ünlenmiş, hizmetlerini sadece kadınlara yönelik olmayıp erkeklere de hizmet veren firma, en çok tavsiye edilen güzellik salonları sıralamasına girmiştir.

Angelss center, her zaman güler yüzlü ve alanlarında uzman çalışanlarıyla, kaliteli hizmet sunarak, hijyenik bir ortamdaçeşitli uygulamalarla uzun soluklu ilişkiler kurmayı amaç edinmiştir.

Kurduğu tarihten itibaren birçok faaliyet alanını açarak binlerce müşteriye ulaşarak, lazer epilasyon, iğneli epilasyon, dermapen, cilt bakımı, hydra facial, kiprik lifting, ozon sauna, kavitasyon, lenf drenaj, pasif jimnastik, lifting, karbon peeling, iğnesiz iğneli mezoterapi, prp(platelet rich plasma), antiaging bakım, kalıcı makyaj ve sayamadığımız birçok alanda hizmet verip, tanınan güvenilen bir merkez haline gelmenin gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Güzellik sektöründeki bütün yenilikleri yakından takip ederek, son teknoloji ve o teknolojiyi doğru şekilde kullanarak siz değerli danışanlarımızla birleştiriyoruz, uygun fiyat ve kampanyalar seçenekleri ile Angelss center gönül rahatlığıyla uğrayabileceğiniz merkez durumundadır.

İlk günki heyecanı, güler yüzü, hijyeni ile aileden biri olmayı amaçlayan Angelss center son derece modern olan aynı zamanda zevkli bir tasarıma sahip olan merkezleri ile değerli danışanlarına kendilerini evlerinde hissedecekleri sıcak ,samimi, konforlu bir ortam sunmaya davet ediyor.

 

Misyonumuz


Angelss center grubu olarak 2015 yılından itibaren hizmet vermekteyiz.
Öncelikli misyonumuz; güzellik ve esteteik sektöründe profesyonel ekibimiz ile en iyi hizmeti, en iyi teknolojiyi doğru bir şekilde sizlerle buluşturmayı ilke edinmekle birlikte müşteri memnuniyetini ön planda tutmakla, sizlere ailenizden biri olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz


Kişisel bakımın bir yaşam felsefesine dönüştüğü dünyamızda sektörel her türlü gelişimi çok yakından takip ederek danışanlarımıza kendilerini özel hissedecekleri kişisel bakımlarını en yeni teknoloji ile birlikte sunmayı prensip edinmiş bulunmaktayız.

1000+
Müşteri
1500+
Seans
4500
Terapi
260
Ödül